Deliace steny, paravány

Deliace steny a paravány do bytu sú výbornou alternatívou do menších priestorov, kde vzniká potreba opticky predeliť miestnosť. Okrem svojej deliacej funkcie sú naše deliace steny aj dizajnovou dekoráciou, ktoré oživia každý byt. Výhodou je, že si miestnosť predelíte bez toho, aby sa museli robiť akékoľvek stavebné činnosti. Sú vhodné napríklad do jednoizbových bytov, kde je nutné oddeliť pracovnú časť od spálne, prípadne obývaciu izbu od spacej časti. Každý z nás potrebuje aj v spoločných priestoroch trochu súkromia.

Deliace steny a paravány

V našej ponuke nájdete konkrétne tri deliace steny a paravany. deliace stenyPrvá z nich je tvorená imitáciou bambusu za cenu 210 eur. Zaujímavý je rozmer tejto steny, na šírku má 95 cm, výšku až 250 cm. Tvorený je čiernym podstavcom, do ktorého sú vsadené imitácie bambusu a to presne 10 kusov. Zelená farba a prírodný charakter dodávajú príjemnú atmosféru, táto stena je použiteľná aj ako dekorácia priložená k prázdnej stene. Pekne vynikne pred sivou alebo tmavšou farbou steny.

V našom portfóliu sa nachádza deliaca stena BAMBOO, máme v ponuke ešte dve alternatívy a to deliace steny do bytu a paravány PARAVAN PHOTO CASCADE.
Ide o kaskádovito usporiadané rámčeky určené na fotografie, ktoré sú navzájom poprepájané kovovým krúžkami. Ide o vysiacu dekoráciu a zároveň deliacu stenu. Môžete si ňou napríklad opticky predeliť obývačku od pracovného stola, získate tým dva oddelené priestory a zaujímavý doplnok, ktorý obohatí vašu izbu množstvom fotografií.

Do rámčekov sa zmestí približne 30 fotografií. Čo sa týka rozmerov, na výšku má stena 165 cm a jej šírka je 40 cm. Ak si ich zakúpite viacero, môžete si ich umiestniť vedľa seba a vytvoriť tak stenu širokú akú potrebujete. Rámčeky na fotky sú v rôznych veľkostiach a tým je stena zaujímavá. Máme pre Vás aj predeľovacie steny do bytu. Na výber máte biele alebo čierne prevedenie, ako materiál je použitý plast. Cena výrobku PHOTO CASCADE je vskutku symbolická, kúpite ho len za 11 eur. Odporúčame vám ho aj ako dekoráciu do pracovne, prípadne do vstupného priestoru.  Naše priečky splnia očakávania tých najnáročnejších.