Skrinky a nočné stolíky

Naše luxusné skrinky sú neoddeliteľnou súčasťou každej dizajnovej spálne, keďže väčšinu našich produktov v tejto kategórii tvoria moderné nočné stolíky. Okrem spálne je táto skrinka využiteľná aj ako konferenčný stolík prípadne ako malá komoda, na ktorú sa môže umiestniť váza s kvetmi, prípadne iná dekorácia. Ďaľším skvostom je luxusná originálna vinotéka – bar.

Luxusné skrinky a nočné stolíky

Séria MANHATTAN sa vyznačuje prepracovaným dizajnom s kvalitnými detajlami vo veľmi luxusnom prevedení. Ideálne je skrinky skombinovať aj s posteľou, keďže sú potiahnuté látkou v jednom prípade a kožou v prípade druhom. Nočný stolík MANHATTAN biely a antracit je vyrobená z drevotriesky, ale celkovo na nej nevidíte ani kúsok dreva, celá je potiahnutá kvalitnou sivou vrecovinou – aj vonkajšia konštrukcia, aj zásuvky. Veľmi zaujímavým detajlom je sklo, ktoré je ukotvené na vrchnej časti skrinky a tvorí vlastne ďaľšiu policu.

Sklo je bezpečnostné, temperované, takže kľudne naň položíte aj hrnček alebo sklenený pohár.skrinky a nočné stolíky
Kotvy sú umiestnené z bočných strán a sú pekné dizajnové v chrómovej farbe, k nich sú navrhnuté aj rúčky na zásuvkách takisto v chrómovej farbe. Do skrinky umiestnite množstvo vecí, dve zásuvky sú priestranné a takisto pod sklom sa nachádza polica, ktorej výhodou je, že sa na ňu nepráši a je ideálna na odloženie časopisov alebo kníh. A navyše máte potom ešte k dispozícii policu tvorenú sklom. Biela komoda MANHATTAN je potiahnutá umelou kožou a pôsobí veľmi luxusným dojmom. Máme pre Vás aj elegantné spálňové skrine a lampy na nočný stolík. Je skombinovaná taktiež so sklenenou policou a pochromovanými detajlami. Cena skrinky je 199 eur.

Vinotéka Bar je ďaľším produktom v tejto kategórii. Ide o neskutočne originálny výrobok! Vinotéku je možné „zbaliť“ do kufra, ide o dizajn starého lodného kufra, ktorý je možné otvoriť do strán a aj odklopiť vrchnú časť. Zrazu sa pred vami otvorí bar s množstvom políc a zásuviek a hlavne odkladacieho priestoru na fľaše s vínom vo vodorovnej polohe. Výška tohto dizajnového „zázraku“ je 140 cm a jeho cena 1.279 eur.

Zobrazuje sa 1–6 z 22 výsledkov

Zobrazuje sa 1–6 z 22 výsledkov