Kuchyne a kuchynské linky na mieru

Kuchyne sú nadôležitejšie miestnosti domova. Našim zákazníkom poskytujeme kuchynské linky na mieru, ako aj dizajnové kuchynské moderné linky, lacné kuchyne a doplnky do kuchynskej linky. Dizajnová kuchyňa je rodinným krbom a zároveň laboratóriom chutí. Miesto rodinných, ale aj pracovných stretnutí. Ponúkame Vám kuchyne na mieru, pracovné dosky do kuchyne.

dizajnové kuchyne Potočan

Predstavuje miesto,kde sa nielen veľa varí, ale aj veľa povie. Zariadiť si preto luxusnú kuchyňu je preto jednou z najdôležitejších úloh v domácnosti. Moderné jedálenské stoličky, luxusné konferenčné stolíkydrahé svietidlá či dekorácie len dotvarárajú toto miesto, aby pôsobilo ako ucelený dizajnérky skvost. Kuchynská linka sa väčšinou vyberá už hneď pri zariaďovaní bytu alebo domu, pretože kuchynský nábytok v porovnaní s TV skrinkami, alebo komodami tak ľahko nevymeníte. Ponúkame aj zariadenie kuchyne, kde neodbytne patrí aj veľký jedálenský stôl, pri ktorom pravidelne zasadá celá rodina a vytvára tak pohodovú rodinnú idylku…

 

Kuchynské linky na mieru a doplnky do kuchýň

Svoje kulinárske umenie častokrát predvádzame v kuchyniach, ktoré už majú čo­to za sebou. A aj keď sme si k nim vytvorili aj citový vzťah,až moderná kuchyňa v nás dokáže prebudiť pravého šéfkuchára. Takúto kuchyňu charakterizuje vysoká estetická hodnota, kvalita použitých materiálov a dôraz na dômyselné riešenie, ergonómiu a funkčnosť. V našom eshope ponúkame aj luxusné doplnky do kuchýň. Dizajnové luxusné kuchyne,kuchynské linky Potočan sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov. Naša kuchynská linka na mieru plne splní Vaše očakávania.

Luxusné kuchynské moderné linky POTOČAN sú väčšinou charakteristické svojou jednoduchosťou, minimalizmom a čistými líniami.Dizajn kuchyne preferuje klasické farby ako je čierna, biela, béžová, sivá alebo ich kontrastnú kombináciu. Posledné roky si ľudia do dizajnových kuchýň dávajú montovať zrkadlá ako zásteny, ktoré ich kuchyni dodáva futuristický nádych… Kuchyne značky Potočan sú vyrábané na základe dlhoročných skúseností presne podľa predstáv zákazníkov.
0001
0002
0003
0004

PREČO LUXUSNÉ KUCHYNSKÉ LINKY OD NÁS?

30

DIZAJNOVÉ KUCHYNE VYRÁBAME 3 DESAŤROČIA

S výrobou kuchýň máme naozaj bohaté skúsenosti. Navrhujeme luxusné dizajnové kuchyne a pritom nezabúdame na ergonómiu a funkčnosť. Poskytujeme kompletný návrh kuchyne, kde súčasťou sú aj kuchynské skrinky. Téma kuchynská linka cena je veľmi diskutovaná, záleží od všetkých požiadaviek zákazníkov.Portfólio naších produktov sme rozšírili o kvalitné gauce sedacie súpravy, závesné svietidlá najvyššej kvality, luxusné a dizajnové stoličky a dizajnové dekorácie.

money

CENOVO DOSTUPNÉ DIZAJNOVÉ KUCHYNSKÉ LINKY

Nacenenie je naozaj rýchle a preto vieme vyskúšať viacero materiálov a komponentov, takže ste vlastne vy tvorcom ceny. Našim zámerom je vyrábať kvalitné a zároveň cenovo dostupné kuchynské linky na mieru, ktoré očaria vašich hostí.

21

KUCHYNSKÉ ŠTÚDIO BRATISLAVA

V našom kuchynskom štúdiu vám navrneme najideálnejšie dispozičné riešenie presne podľa vaších požiadaviek. S nižšou produktovou líniou ikuchyne! máme na Slovensku 21 pobočiek, takže doprava a montáž mimo Bratislavu nebude problém.

legrabox

DOŽIVOTNÁ ZÁRUKA NA KOVANIE BLUM

Kuchynské štúdiá Potočan Vám ako certifikovaný predajca kovania Blum poskytujú doživotnú záruku na všetky závesy výsuvy a výklopy od spoločnosti Blum

KOMPLETNÉ ZARIADENIE VÁŠHO DOMOVA?

S NAMI TO ZVLÁDNETE.

sofa

SEDENIE

svietidlo

SVIETIDLÁ

dekoracie

DOPLNKY

1477422660