Barové stoličky

Zákazníci si čoraz častejšie vyberajú kuchynský ostrovček, ktorého neoddeliteľnou súčasťou sú aj luxusné barové stoličky s opierkou, barové stoličky do kuchyne.

Výhodou kuchynského ostrovčeka je dobrá prístupnosť zo všetkých strán, ktorá umožňuje, aby s prípravou jedla pomáhali aj ostatní. Súčasťou takejto kuchynskej zostavy sú aj barové luxusné stoličky, vďaka ktorým môžete vytvoriť kompaktnejší pracovný priestor v kuchyni.

Barové stoličky z našej ponuky sa dajú medzi sebou kombinovať a vnesú tak do vašej kuchyne jedinečnosť a originálnosť. Radi u vás organizujete večierky, či posedenia pre priateľov? Ideálne miesto je kuchynský ostrovček, kde môžete do prípravy zapojiť aj hostí. Využite na to sedenie na barových stoličkách. Je to „cool“! Cítite sa ako v bare, sedíte vyššie ako obyčajne. Pochváľte sa priateľom dizajnovými kúskami.

Luxusné barové stoličky

Určite si z našej ponuky vyberiete. Na výber sú čierne moderné barové stoličky, vyrobené z plastu. Už na prvý pohľad vyzerajú veľmi štýlovo a trendy. Kuchyňu si môžete obohatiť aj stoličkami bielymi, ktoré sú na rozdiel od predchádzajúcich, z iného materiálu, a to z recyklovanej kože. Ak máte radi kožu, môžete siahnuť aj na inú farbu, napríklad čiernu alebo kávovú. Priestor si môžete spestriť aj kombináciou týchto farieb. Buďte originálni! Ďaľšou možnosťou sú barové stoličky čiernobiele z umelej kože. Ich dizajn je v modernom štýle, viete si s nimi dotvoriť kuchyňu, či jedálenský kút podľa vašich predstáv. Ako poslednú alternatívu ponúkame barové stoličky kávovej farby, prešívané, z mikrovlákna.

Hodia sa do priestoru, ktorý je buď zariadený vo vintage štýle, alebo klasickom. Už hneď na prvý pohľad vám padne do oka úžasná detailná práca prešitia povrchu stoličky. Veríme, že si z našej ponuky vyberiete. Či už túžite po modernom či klasickom štýle, bielej, čiernej, alebo kávovej farebnej úprave, alebo preferujete kožu, či moderný plast, v našom obchode nájdete všetky spomenuté a navyše, cena je veľmi prístupná, pohybuje sa už od 78 e. Veríme, že naša ponuka stoličiek k baru plne naplní Vaše očakávania.

Zobrazených 1–10 z 43 výsledkov

Zobrazených 1–10 z 43 výsledkov