Cenník

 

PRVÉ STRETNUTIE – ZADARMO

…máte otázky ohľadom cien kuchýň, farebnosti, kvality a nami ponúkaných služieb? Na Vaše otázky Vám radi zodpovieme

 

OBHLIADKA PRIESTORU – 70 €

…je Váš interiér atypický a vyžaduje si osobné stretnutie, alebo je potrebná detailná obhliadka priestoru? Cena platí pre Bratislavu a okolie

 

INTERIEROVÁ ŠTÚDIA 50 € / m

…podobu Vašej kuchyne alebo celého interiéru dodávame v kvalite fotovizualizácií aké nájdete na celej našej webovej stránke. Získate tak dokonalú predstavu ako bude Vaša vysnívaná kuchyňa vyzerať v skutočnosti.

 

…do vizualizácií sú umiestňované produkty z nášho eshopu, čiže Vaša vizualizácia je dotiahnutá do dokonalosti. Na našom ESHOPe nájdete dizajnové jedálenské stolystoličky, luxusné svietidlá a dizajnové kreslá a dekorácie.

 

ZMENA DISPOZIČNÉHO RIEŠENIA – 10€ /m2

…na začiatku vždy vychádzame z dodaných pôdorysov. Pokiaľ však aktuálne dispozičné riešenie neuspokojuje Vaše predstavy radi Vám poradíme.

 

PRESNÉ ZAMERANIE PRIESTORU – ZADARMO

…kuchyne zariaďujeme 30 rokov. Pokiaľ aj realizáciu necháte na nás, presné laserové zameranie priestoru pred zadaním výroby neúčtujeme.

 

AUTORSKÝ DOZOR – ZADARMO

…ak aj realizáciu Vašej vysnívanej kuchyne necháte na nás, zabezpečíme všetku kontrolu aj odovzdanie diela zadarmo.

 

CENY KUCHÝŇ A INTERIÉROV – NEVIEME ODPOVEDAŤ

…zariaďovanie a výber novej kuchyne je porovnateľné s kúpou nového auta. Niektorí zákazníci uprednostňujú vysoko lesklé povrchy pred vnútorným vybavením kuchyne a naopak.

 

…kedže je nacenenie u nás veľmi rýchle vieme vyskúšať viacero variánt a tak ste práve Vy tvorcom výslednej ceny. S nižšou radou kuchýň ikuchyne! máme na Slovensku desiatky pobočiek, to by sme nedosiahli, keby naše kuchyne neboli kvalitné a zároveň cenovo dostupné.