Jedálenské stoly

Jedálenské stoly v našej ponuke sú unikátne, vyznačujú sa vysokou kvalitou, premysleným dizajnom, takisto sme pri výbere dbali na to, aby sme splnili očakávania a predstavy čo najširšej škály zákazníkov.

V prvom rade si pred kúpou treba zvážiť, koľko priestoru máte k dispozícii, rátať nielen so stolom ale aj stoličkami okolo. Veľmi obľúbené sú kuchynské stoly rozťahovacie, sú praktické, pretože na každodenné bežné používanie je stôl zložený, aby zaberal čo najmenej miesta a pri rodinných príležitostiach a oslavách sa roztiahne, a vie svoju šírku zväčšiť aj o 60 cm. Takisto treba myslieť na to, koľko sedacích miest a teda stoličiek vlastne potrebujete, či vybrať jedálenský stôl pre 2/4/6/8 osôb alebo viac…

Dizajnové jedálenské stoly

Čo sa týka dizajnu, nádete u nás jedálenské stoly moderné aj klasické, jedálenské stolysklenené, drevené z masívu, vysokolesklé, čo sa týka rozmerov, aj tu je široká ponuka od malých pre 2 osoby až po stoly určené pre 10 a viac osôb, ktoré sú využiteľné nielen v jedálenskom priestore, ale napríklad sa hodia aj do konferenčných miestností. Máme pre Vás kvalitné jedálenské stoly a stoličky, ktoré tvoria elegantné jedálenské súpravy.

Ak potrebujete svoju kuchyňu alebo jedáleň obohatiť barovými stoličkami a nemáte vstavaný ostrovček, vyberte si z našej ponuky vysokých barových stolov. Väčšina z nich je v rozmere 80x80cm, je to veľmi pohodlná veľkosť pre 2 osoby. Môžete si vybrať dizajn z masívu, bielej lakovanej farby, alebo na oživenie máme pre vás stôl vo výraznej žltej farbe. Ponuku rozmernejších stolov tvorí široká škála dizajnov a  materiálov. Zaujímavým kúskom je séria Atlantis z luxusného bieleho vysokolesklého dreva, je možné si jeho šírku zväčšovať zo 160 cm až na 220 cm.

Veľmi slušný rozmer! V poslednom období je u nás veľmi obľúbený nábytok z exotického dreva. Máme v ponuke viacero druhov, za zmienku určite stojí rada Jatakar vyrobená z recyklovaného dreva, ktoré pochádza z pôvodných indonézskych rybárskych lodí. Šírka stola je 158cm. Luxusne pôsobia stoly, ktoré sú v prevedení drevo/kov, je ním napríklad séria Mammut, vrchná časť stola je z masívu, konkrétne z agátového dreva a koštrukciu tvoria kovové nožičky v tvare U. Jemným a čistým dizajnom je škandinávska Scania, kde kuchynský stôl je bielej farby a nožičky sú zo svetlého dreva. Na výber máte šírku 120, 160 alebo 200cm. Jedálenské stoly v našej ponuke sú luxusné a dizajnové so zaujímavou cenou.

Zobrazených 1–10 z 156 výsledkov

Zobrazených 1–10 z 156 výsledkov