Komody, tv stolíky

Stolík pod televízor a komoda v modernom dizajne z našej ponuky sa hodia do každej modernej obývačky. TV stolíky a komody v našej ponuke sú určené pre ľudí, ktorí majú radi luxusné a dizajnové prvky v domácnosti. TV stolíky z masívu v našom eshope sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov a radia sa medzi luxusné a dizajnové produkty. Pri výbere produktov, ktoré ponúkame našim zákazníkom dbáme v najvyššej miere na funkčné a estetické prvky. U nás nájdete drevené komody z masívneho dreva, komody do spálne, patchwork, taktiež máme pre vás komodu lakovanú z MDF materiálu. Komoda pod TV priniesie do vášho bytu eleganciu, taktiež televízny stolík a nábytok pod TV z našej ponuky predstavujú luxus a štýl. Nájdete u nás moderné komody a tv skrinky s moderným dizajnom v bielo-čiernom prevedení.

Luxusné komody a tv stolíky

TV stolíky máme v prevedení dub-sklo, taktiež patchwork, škandinávsky štýl a MDF. komodyJeho šírka je až 165 cm, takže naň hravo umiesnite aj najmodernejší rozmerný televízor. Vrchná časť nábytku čiernej farby je určená na prístroje ako DVD prehrávač, xbox a podobne. Spodná časť sa skladá z troch zásuviek v bielej farby, táto úložná plocha vám poslúži na odkladanie DVD.

Vysoký biely lesk tohoto dizajnového nábytku zaručujúci moderný dizajn ľahko umiestnite do modernej obývačky. TV stolík Phaser je takisto ladený v modernom dizajne. Jeho súčasťou je LED svetlo v modrej farbe. Tento dizajnový nábytok sa skladá z viacerých políc a častí, jeho súčasťou sú aj dve zásuvky s veľkým odkladacím priestorom pre vaše DVD alebo časopisy. Sklenená polica v pravej časti je podsvietená malou LED lampou. Hneď na úrovni sklenenej police sa nachádzajú ešte dve, drevené, kde si môžete umiestniť vašu elektroniku. TV stolík je v prevedení biela vysoký lesk, jeho zaoblené hrany pôsobia jemným dojmom. Šírka stolíka je 180 cm. Splní aj tie najnáročnejšie očakávania.

Zobrazených 1–10 z 36 výsledkov

Zobrazených 1–10 z 36 výsledkov