Konferenčné stolíky

Konferenčné stolíky v našej ponuke sú skutočnými dizajnovými skvostami, na výber ich máme vyše 110. Stačí si vymyslieť materiál, štýl či farebnú úpravu, určite v našom portfóliu taký nájdete.

Luxusné konferenčné stolíky

Elegantné dizajnové stolíky sú neoddeliteľnou súčasťou každej obývacej izby. Dotvorťte si sedací priestor elegantným kusom nábytku, prípadne si rovno umiestnite k sedačke dva stolíky, ktoré skombinujete. Je to momentálne „in“.

V našej ponuke však nájdete rovno stolíky, ktoré sa skladajú z dvoch alebo troch samostatných stolíkov,konferenčné stolíky ktoré sú svojou spodnou konštrukciou spojené. Vyzerajú naozaj štýlovo! Ak máte radi umenie, určite oceníte stolík Abstract v striebornej farbe, celý je tvorený hliníkovou pavučinou, alebo futuristický Alloy, ktorý sa podobá na veľký oplechovaný ľodný kufor. Neuveriteľný skvost! Máme pre Vás elegantné konferenčné stolíky, stolíky do obyvačky, odkladacie stolíky, ako aj kancelárske stoly.

Ďaľším dizajnovým kúskom je moderný stôl Curve s led osvetlením, so zaobleným povrchom, stolík v tvare diamantu Diamond zložený z menších zrkadiel. Zaujímavá je aj rada z naplaveného  dreva, pôsobí čistým relaxačným dojmom, vrchná časť stola je zo skla a nožičky sú vyskladané z naplaveného dreva, nájdete ju pod názvom Driftwood. Prírodné materiály v podobe masívneho dreva dominujú aj v rade Goa.

Zaujímavý dizajnovým skvostom je konferenčný stolík do obývačky Opium Small z masívneho dreva z odrody Palisander v naturálnom prevedení. Štruktúra dreva vyniká svojou kresbou a odtieňom, ideálne sa hodí nielen do vašej obývačky ale aj kancelárie, najlepšie k nízkej alebo strednej sedačke alebo kreslu. Dizajn nôh je veľmi zaujímavý, sú vyrezávané v zaoblenom tvare a tým pútajú pozornosť. Máme pre Vás aj sklenený konferenčný stolík, odkladací stolík pod TV.

Elegantné jednoduché konferenčné stolíky v škandinávskom štýle rady Scania sú veľmi ľahko kombinovateľné, môžete si zvoliť z bielej, sivej, zaoblenej alebo hranatej, set dvoch alebo troch stolíkov. Moderný dizajn stolíkov má rada Spin, sú to stolíky zo sklolaminátu, vysokolesklé v bielej a čiernej farbe. Nočné stolíky Venice sa ideálne kombinujú so zrkadlami tejto rady, ideálnym miestom je chodba, alebo stena v obývacej izbe. Na stolík si môžete umiestniť nejakú zaujímavú dizajnovú dekoráciu.

Zobrazených 1–10 z 348 výsledkov

Zobrazených 1–10 z 348 výsledkov