Lavice

Lavice na sedenie, ako aj rohové lavice do kuchyne predstavujú kusový nábytok, s ktorého dizajnom sa môžete pohrať. Keďže ide o dizajnový kus solitérneho typu, môže svojím vzhľadom zaujať a stať sa dominantným prvkom v danej miestnosti. Častokrát dokážu oživiť jednoducho a minimalisticky zariadený interiér. Svoje využitie nájdu najmä vo vstupných priestoroch, ale obľube sa tešia aj na terasách či balkónoch, ale aj v spálniach či šatníkoch.

Kvalitné lavice na sedenie

Dizajn lavíc v našej ponuke je veľmi rôznorodý. Ponúkame ich aj v koloniálnom a barokovom štýle,lavice pre ktoré sú charakteristické luxusné poťahy (častokrát zamat), majstrovky spracované nožičky v zaoblenom tvare plné dômyselných detajlov.
Celkovo pôsobia elegantným a exkluzívnym dojmom. Nevyžadujú si interiér zariadený v tomto štýle, práve naopak. Zaujímavé sú netradičné kombinácie a takouto lavicou dokážete upútať a zaujať. Zaujímavé sú typy s úložným priestorom, kde sa vrchná sedacia časť lavice odklopí a vy si viete v tejto časti uskladniť rôzne sezónne doplnky. Ide o tzv. truhlice, ktoré sú širšie ako tie bežné, ich šírka dosahuje cca. 110 cm, ich vrchná sedacia časť je odklápateľná. Nájdete v nej veľký úložný priestor, ktorý využijete na sezónne doplnky, dáždniky, šále, rukavice a podobne.

Vo vstupnom priestore sa využívajú takmer neustále pri príchode aj odchode z domu, slúžia
ako pomoc pri prezúvaní a vyzúvaní. Okrem toho poslúžia aj ako prvotné miesto na rýchle odloženie kabelky či iných doplnkov. Ak chcete lavicu s niečím predsa len skombinovať, odporúčame vám ju doplniť štýlovým zrkladlom. Vytvoria spolu dokonalú kombináciu. V našej ponuke nájdete aj lavice so štýlom patchwork, ako aj rohové lavice do kuchyne.

Masívne lavice tvoria ďaľšiu významnú kategóriu. Pútajú pozornosť svojím materiálom, masívnym drevom, ktorý je charakteristický vysokou odolnosťou, trvácnosťou a pútavým dizajnom. Väčšina z nich je v mnimalistickom štýle, viac tak dokáže vyniknúť samotná štruktúra dreva.

Ak predsa len túžite po pohodlnejšom sedení, doplňte lavicu štýlovými vankúšikmi.

Ako sme už spomínali, využitie lavíc je veľmi rôznorodé. Okrem vstupnej predsiene sú vhodné aj na umiestnenie do šatníka, prípadne v jeho blízkosti. Poslúžia vám každé ráno pri rozmýšľaní, čo na seba.

Zobrazených 1–10 z 62 výsledkov

Zobrazených 1–10 z 62 výsledkov