Nábytok

Náš luxusný nábytok tvoria rôzne samostatne stojace skrinky ako príborníky alebo kvalitné komody, takisto tu nájdete aj vešiaky a iné typy nábytku. Či už máte domov ladený v modernom, klasickom alebo vintage štýle, z našej ponuky si určite vyberiete. Každý kus nášho nábytku je neprehliadnuteľný! Dizajn luxusnej vintage komody Barocco upúta každného. Jej zaoblené nožičky a tvar dvierok dávajú tomuto kusu nábytku staromódny vzhľad, avšak v kombinácii s bielou farbou sa výborne hodí aj do moderného domova.

Exotická komoda Jaipuri je vyrobená z recyklovaného indonézskeho dreva pochádzajúceho zo starých rybárskych lodí. Skladá sa z troch skriniek, nad ktorými sú umiestnené tri zásuvky, poskytuje tak množstvo úložného priestoru. Výborne sa hodí do spálne. Z tejto rady máte na výber ešte komodu Jaipuri II, ktorá je rozmerovo väčšia ako tá predchádzajúca, jej šírka je až 180cm, skladá sa zo štyroch zásuviek, a z dvoch skriniek s obojstrannými dvierkami. Máme pre Vás aj kvalitný kancelársky nábytok z masívu, ako kuchynský nábytok.

Moderný nábytok

Moderným dizajnom sa vyznačuje komoda Multiplo, ktorej predné čelonábytok je tvorené z množstva obdĺžnikových zrkadiel. Výborne sa kombinuje so zrkadlom z tejto rady. V podobnom štýle je aj skrinka Vision. Moderný vzhľad má aj biely nábytok zo série Zen vo vysokolesklej čiernej alebo bielej farbe. V štýle Patchwork si môžete u nás zaobstarať aj komodu! Je tvorená z kombinácie políc, dvierok a zásuviek, niektoré vyrobené z masívneho dreva, iné z kožušiny. Dizajn dopĺňajú kovové nožičky. Skutočný originál!

V našom eshope nájdete aj kvalitné stoličky do kuchyne, ako aj rohové sedacie súpravy. Potrebujete si zariadiť jedálenský priestor? Žiaden problém. V našom sortimente máte na výber luxusné príborníky v rôznom dizajne. Našim unikátom je moderný nábytok rady Aloy, pôsobí až futuristickým dojmom, jeho dizajn tvorí nitovaný hliníkový povrch. Ak ste milovníkom prírodného dreva, odporučili by sme vám príborník Bali, Goa alebo Montreal, či Wild Oak, všetky sú vyrobené z masívu a je zachovaná prírodná farba dreva. Minimalistický štýl jedálne si zachováte aj kúpou príborníka z rady Lisboa, jeho čisté línie v bielej farbe sú doplnené elegantnými drevenými nožičkami. Naše portfólio nábytku dopĺňajú originálne luxusné vešiaky rôznych dizajnov, nájdete tu aj zásuvkové systémy pod písacie stoly.

Zobrazených 1–10 z 153 výsledkov

Zobrazených 1–10 z 153 výsledkov