Písacie stoly

Máme pre Vás originálne písacie stoly do detskej izby, ako aj písacie stoly pod počítač. Naše dizajnové písacie stoly nesmú chýbať v žiadnej pracovni či kancelárii. Na výber máte vyše 20 nadčasových kúskov, ktoré sa vyznačujú originalitou a luxusom. Odlíšte sa od iných! V našej ponuke nájdete písacie stoly moderné, napríklad stôl Eck Big Deal je charakteristický moderným lakovaným povrchom bielej farby, konštrukcia je z pochromovaného kovu. Stôl je navyše rohový, pôsobí čistým jednoduchým dojmom. Rada FastTrade sa vyznačuje takisto jednoduchosťou a bielou farbou, ideálne sa hodí do každej pracovne, alebo detskej izby, ľahko sa kombinuje s ostatným zariadením. Môžete si celkový dojem oživiť nejakou dizajnovou farebnou stoličkou. Súčaťou stola sú tri zásuvky v bielej farbe.

Luxusné písacie stoly

Ak sa túžite odlíšiť a zariadiť si pracovňu, či detskú izbu v originálnom štýle,písacie stoly máme pre vás stôl rady Aviator. Tento avantgardný kus nábytku pôsobí mohutným ťažkým dojmom, je v striebornej farbe, jeho povrch ako keby oplechovaný. Skutočný originál! Môžete si vybrať z dvoch veľkostí, so šírkou 120cm alebo 150cm. Máme pre Vás aj jednoduché pracovné stoly, luxusné stoly, náš PC stolík plne splní Vaše očakávania.

Zaujímavým je dizajnový písací stôl Ghost, je vyrobený celý zo skla, ľahko ho skombinujete s ostatným nábytkom, sklenený je vrch stola aj boky. Cena je takisto zaujímavá, kúpite ho za 179 e. V prípade, ak máte radi prírodné farby dreva, ponúkame vám na výber luxusnú radu Goa, z prírodného masívu, jeho súčasťou je skrinka s troma zásuvkami, vyrobená z rovnakého dreva. Inou alternatívou je dizajnový písací stôl na PC Grace v prírodnej farbe, tento pôsobí ľahším dojmom ako Goa, drevená (masív) je vrchná časť stola, kovové nožičky sú v tvare X.

Jedným z najzaujímavejších stolov z našej ponuky je rada Onyx. Prvý z nich so šírkou 120 cm je kombináciou vysokoleskej bielej farby a bezpečnostného skla. Tento moderný dizajn oživí každú pracovňu, či izbu. Druhým z tejto rady je stolík Onyx 160 cm, ktorý tvorí takisto dvojkombinácia materiálov a to skla a dubového dreva. Či už máte pracovňu rozmernú alebo menšiu, v modernom, či klasickom štýle, z našej ponuky si určite vyberiete. Citlivo sme sa snažili povyberať pre vás písacie stoly pre deti v rôznych luxusných dizajnoch.

Zobrazených 1–10 z 46 výsledkov

Zobrazených 1–10 z 46 výsledkov