Pohovky, sedačky a gauče

Obývačka je miestnosť, kde trávite najviac času. Preto je dôležité si ju pohodlne a účelovo zariadiť. Luxusné pohovky vám jednoznačne spríjemnia čas, ktorý strávite vo vašej obývačke.

Umiestnenie, tvar a štýl pohovky najpodstatnejšie určujú atmosféru obývačky. Chcete aby obývačka pôsobila reprezentatívne? Vyberte si pohovku v jednom štýle z rovnakého materiálu a rozmiestnite ju tak, aby sa spolusediaci ocitli na protiľahlých rovnako veľkých sedačkách.

Uvoľnenie navodzujú luxusné pohovky a rohové sedačky z rôznych, ale zladených materiálov a štýlov, rozložené do kruhu v kombinácii s viacerými stolíkmi, ktoré sú na dosah všetkých spolusediacich. Sedačka sa radí medzi najdôležitejší kus nábytku nielen vo vašom obývacom priestore ale aj celom byte alebo dome. Odzrkadlite sa vo výbere vašej pohovky. Máme pre Vás aj rohové sedacie súpravy, rozkladacie sedačky a gauče. Bude vám a vašej rodine slúžiť dlhé roky. V prvom rade treba zvážiť veľkosť priestoru, ktorý máte určený na sofu. Či už máte miesto na rohovú sedačku, dvojsedačku, trojsedačku, alebo si vyskladáte z dvoch alebo troch kúskov, konečný luxusný efekt máte u nás zaručený.

Luxusné pohovky, sedačky a gauče

Ponúkame bohatý výber sedačiek vo vintage štýle, v rôznych farebnýchpohovky odtieňoch aj z rôznych druhov materiálov. Či už si vyberiete luxusnú bielu vintage dvoj-sedačku Chesterfield, ktorá je svojím dizajnom doslova skvostom pre oči. Je pre ňu charakteristická prešívaná eko koža s oblými opierkami. Siahnuť môžete aj po čiernej troj-sedačke, ktorej dizajn je presne ten istý, zaujímavou by bola určite ich kombinácia. Popri výbere pohovky nezabúdnite na kreslá na dotvorenie kompaktného priestoru. Ďalšou kategóriou sú “vintage style” leňošky kombinovateľné s našimi sedačkami. Pohovka a kožený gauč je na výber v dvoch odtieňoch hnedej a bielej. Často mávate návštevy a nemáte ich kde ubytovať?

Máme pre Vás rozkladacie kožené sedačky. Sedacia súprava zložená vám slúži ako dizajnový kus nábytku, rozložená zasa spĺňa svoju funkčnosť postele. Rozkladacia pohovka má rozmery 215cm, 200cm, takže pri ich rozložení vzniká priestranné pohodlné ležovisko. Ak máte doma malé deti, či štvornohých miláčikov, prácu vám ušetria kožené rozkladacie pohovky. Ľahko sa čistia rôzne nehody, a ak máte radi na pocit niečo teplejšie, mäkkšie, jednoducho ich prekryte zaujímavou dekou.

V našej ponuke tí odvážnejší nájdu aj obľúbenú dizajnovú “patchwork” pohovku so luxusnou šírkou 210cm. Poslednou kategóriou v našom portfóliu sú sofa-pohovky v štýle “boutique”. Tieto dizajnerské kúsky sa dajú vyskladať samostatne, ich povrch je látkový, na výber máte farbu bielu, červenú, antracit a petrolejovú. Pohovky sa okrem obývacieho priestoru hodia aj do vašej pracovne alebo kancelárie, oživte si aj túto miestnosť luxusným dizajnovým kúskom, ktorý vám priestor zútulní a bude pôsobiť reprezentatívne.

Zobrazených 1–10 z 111 výsledkov

Zobrazených 1–10 z 111 výsledkov