Príborníky

Kúpte si od nás kvalitné luxusné príborníky za akciové ceny. Naša ponuka zahŕňa luxusné a dizajnové komody, príborníky a tv skrinky. Všetky z nich sú vyrobené z veľmi kvalitných materiálov, množstvo z nich je v prevedení masívneho dreva v prírodnej farbe, ale nájdete tu aj materiály ako kov alebo sklo. V niektorých prípadoch ide o skutočné majstrovské diela! Máme pre Vás aj elegantné kuchynské doplnky, ako aj celkový kuchynský nábytok. Nájdete u nás aj doplnky ako odkvapkávač na riad, alebo drevený príborník.

Komody v našom sortimente nájdete moderné – vyrobné zo skla, z množstva malých zrkadiel,Príborníky so štýlom k moderným patrí aj rada ZEN vo vysokolesklej bielej alebo čiernej farba so zaujímavým pochromovaným „kruhom“ uprostred. K našim dizajnovým skvostom patrí príborník do kuchyne NATURE PATCHWORK vyrobený z masívu, v dvoch prevedeniach. Prvá väčšia komoda s rozmerom 155×105 cm je vyskládaná z viacerých zásuviek, otvorených poličiek a skriniek s dvierkami a je skombinovaná z masívneho dreva Sheesham, kravskej kože a kovu. Druhá komoda s rozmerom 90x75cm je tvorená štyrmi zásuvkami a jednou otváravou skrinkou. Ich ceny sú 670 eur (tá menšia) a 1.149 eur (väčší rozmer).

Príborníky a vitríny

Príborníky a vitríny v našom sortimente sú zväčša zastúpené v prírodnom masívnom prevedení a to v dreve Sheesham, agát, recyklované indonézske drevo. Cena príborníkov z masívu sa pohybuje od 600 do 1.000 eur.

Páči sa vám jednoduchý škandinávsky štýl? Odporúčame vám komody na mieru SCANIA alebo LISBOA v bielom prevedení s drevenými nožičkami. Radi kombinujete nábytok so sklom? Máme pre vás riešene a to príborník série ONYX, ktorý je kombináciou dreva – dubu a skla. Krajné skrinky sú v bielej farbe, stredná zásuvková časť je vo farbe prírodného dubu a spodnú časť skrinky tvorí sklo. Zo série ONYX máme ešte v ponuke moderné vysokolesklé skrinky v čiernom a bielom prevedení so šírkou 160 cm.

TV skrinky v našej ponuke sú charakteristické takisto hlavne masívnym drevom, ale nájdete tu aj moderné biele skrinky a aj vysokoleské materiály. Pri skrinkách vyrobených z masívu máte na výber, či preferujete otvorené police, zásuvky, prípadne dvierka. Nájdete u nás množstvo kombinácií, snažili sme sa citlivo povyberať do nášho sortimentu čo najširšiu škálu možností.

Zobrazených 1–10 z 63 výsledkov

Zobrazených 1–10 z 63 výsledkov