Regály

Naše policové regály sa vyznačujú originalitou, rôznorodosťou a vysokou kvalitou. Sortiment v našej ponuke zahŕňa dizajnové botníky, luxusné nástenné policové diely, regál na víno ale aj samostatne stojace regály. Obývací priestor, či izba, je vhodným priestorom na umiestnenie nástenných policových dielov. Z našej širokej škály si určite vyberiete! Či už ide o originálne police z rady Club Set, ktoré sa skladajú zo sady štyroch regálov v rôznych veľkostiach v podobe zaobleného obdĺžnika, v bielej farbe. Na výber máte hnedú alebo oranžovú farbu na vnútornej strane police. Výborne vynikne na tmavej stene.

Stojanové regály ideálne aj do detských izieb, slúžiť môžu na odkladanie kníh, hodín, alebo iných vecí, ktoré potrebujeme mať po ruke. Okrem nich sú v ponuke aj hravé police série Cube, oživíte s nimi akúkoľvek prázdnu stenu. Skladajú sa z kombinácie troch alebo štyroch políc, takisto zaoblených, môžete si vybrať z rôznych farebných kombinácií ako čierna, bielo-zelená, bielo čierna, alebo čisto biela. Sú vhodné na umiestnenie zaujímavých suvenírov, kníh, váz alebo iných dekorácií, ktoré oživia prázdny priestor.

Regály a regálové systémy

Máme pre Vás aj regálové systémy do domácnosti, skladové regály, regályako aj konzolové a regály do skladu. Iným geometrickým tvarom sa pýši regál Cube Hexagon, ktorý je v tvare šesťuholníka, takisto je v bielej farbe, tvorí ho sada dvoch políc. Naše samostatne stojace kovové regály sú vskutku originálne! Regál El Porto pripomína čln, je vyrobený z dreva, môžete si vybrať z bielej alebo mahagónovej farby. Jeho súčasťou sú štyri police, ktoré sú vhodné na vystavenie vašich sošiek, či iných zaujímavých doplnkov. Výška tohto policového dielu je až 200cm. Výborne sa hodí do obývačky, ale aj do spálne, či pracovne.

Ak máte radi moderný dizajn, siahnite po regáloch rady Onyx alebo Floating. Obe sú charakteristické bielou farbou dreva v kombinácii so sklom. Ich dizajn je vskutku nadčasový! Kopia sa vám fľašky vína a zaberajú miesto v kuchyni? Na náš luxusný regál na víno Hemingway, vyrobený z masívu vo farbe mahagon, sa zmestí až 16 fliaš. Veríme, že si z našej ponuky originálnych regálov vyberiete a oceníte ich dizajn a kvalitu.

Zobrazených 1–10 z 37 výsledkov

Zobrazených 1–10 z 37 výsledkov