Stoličky

Potočan.sk je špecialista na kvalitné stoličky do kuchyne a stoličky k písaciemu stolu pre deti. Patríte k ľuďom, ktorí sa neuspokoja s niečím všedným a priemerným? Potom siahnite po našej ponuke luxusných stoličiek! Kolekcia elegantných stoličiek vkuse doplní nevyužitý priestor vo vašej domácnosti. Trendové odtiene našich luxusných stoličiek majú v sebe aj istú dávku sofistikovanosti. Boli starostlivo vybrané interiérovými dizajnérmi tak, aby sa dali medzi sebou veľmi dobre kombinovať a boli za každých okolností zárukou perfektného výsledku na vysokej estetickej úrovni.

Nový rad stoličiek vnesie do interiéru eleganciu, moderný dizajn a podčiarkne životný štýl aktívneho človeka. V našom portfóliu nájdete kuchynské stoličky, kancelárske do vašej pracovne, samostatne stojace, aj jedálenské k jedálenskému stolu, ako aj stolička k písaciemu stolu.

Stoličky k písaciemu stolu

Stoličky k písaciemu stolu pre deti z príjemného materiálu zaručia pohodlné sedeniestoličky trávené prácou za počítačom, takmer všetky sú na kolieskach, čo umožní posúvanie sa popri pracovnom stole. Na výber máte rôzny materiál ako umelá koža, mikrovlákno v rôznom farebnom prevedení s cenami už od 76e. Luxusné samostatne stojace sedenia doplnia vašu pracovňu, predsieň, alebo obývačku, či spálňu.

Máte málo miesta na kreslo? Tak si vyberte z našich stoličiek, ktoré sú luxusné s najnovším dizajnom. Zo širokej škály jedálenských stoličiek si zaručene vyberiete! Páčia sa vám honosné luxusné? Alebo preferujete jednoduchý čistý štýl? Máte radi plast či radšej drevo? S vysokou opierkou alebo nízke? A čo farby? Hodia sa vám do jedálne farby výrazné, alebo skôr biela, hnedá, sivá?

Máte dom či byt v modernom či klasickom štýle? U nás máte na výber všetky spomínané. Dotvorte si jedálenský priestor štýlovými dizajnovými stoličkami, ktoré sú navyše aj pohodlné a trávte krásny čas spolu s rodinou a priateľmi pri dobrom jedle. Obklopte sa luxusom a najnovším dizajnom! Nielen sedačka, či kreslo, ale aj barové stoličky vo vašej jedálni môžu byť štýlové a “trendy”.

Spríjemnite si spoločné rodinné posedenia pri jedle pohodlným sedením na našich luxusných jedálenských stoličkách. Túžite po jedinečnom dizajne? Skúste skombinovať jedálenské stoličky rôznych druhov, prípadne rôznych farieb. Napríklad stoličku Scania Newlook bielu so Scania Newlook sivou. Alebo si priestor oživte tyrkysovou alebo výraznou citrónovou farbou. Výsledok bude určite originálny a svieži.

Zobrazených 1–10 z 289 výsledkov

Zobrazených 1–10 z 289 výsledkov