Stoly

Luxusné stoly rôznych typov ako jedálenské, konferenčné, či písacie sú neoddeliteľnou súčasťou každej domácnosti. Svojím dizajnom dokážu oživiť každý priestor, ak túžite po dizajnovom kúsku, alebo sa môžete rozhodnúť pre jednoduchý typ a skombinovať ho napríklad z dizajnovými stoličkami. Je to len a len na vás, čo sa vám zapáči.

Stoly vysokej kvality

Naše konferenčné stolíky a kuchynské stoly sú vskutku dizajnovými skvostami.

zariadenie bytu, stoly

Môžete si vybrať zo zhotovení od výmyslov sveta, máme ich v ponuke vyše 110. Konferenčných stolíkov si v priestore, môžete umiestniť aj viac kusov. Moderné sú dnes napríklad dva stolíky vedľa seba. Alebo si jeden väčší umiestnite k sedačke a dajte si ešte menší príručný len ku kreslu, aby ste mali po ruke čaj alebo kávu, keď relaxujete. Môžete si ho umiestniť aj ku stene, napríklad pod zrkadlo a položiť naň výber dizajnových dekorácií.

Či sa už rozhodnete pre stolík rozmerom malý ale vysoký, alebo väčší a nízky, vyrobený zo skla, dreva, alebo kovu, u nás si určite vyberiete. Vyberajte a kombinujte! Veľmi zaujímavým je kuchynský stôl z našej ponuky, ako aj  konferenčný stolík Abstract v striebornej farbe, je preňho charakteristická hliníková sieťka v podobe pavučiny. Stolík Art Deco 3 je skleneným variantom s kovovým rámom, skladá sa z 3 okrúhlych stolíkov, ktoré sú spojené. Okrem striebornej máte na výber aj medeno-čiernu. Máte radi prírodné materiály? Potešte sa našimi stolíkmi z masívneho dreva. Nájdete u nás barové stoly, rozkladacie stoly, stoly do kuchyne, rohové a drevené stoly.

Váš jedálenský priestor si zariaďte jedným z našich luxusných dizajnových jedálenských stolov. Či už máte priestor veľký či menší, v ponuke nájdete vyše 70 stolov s rôznymi rozmermi. V ponuke máme je rôzne farebné alternatívy, masívne drevo, sklenené, moderné vysoko lesklé lakované,  v barokovom štýle, mohutné reprezentatívne, drevené s kovovou konštrukciou… Písacie stoly v našom portfóliu sú veľmi štýlové, odlišujú sa od klasických písacích stolov svojím dizajnom, nájdete medzi nimi kovové futuristické, ale aj prírodné v škandinávskom štýle, jednoduché biele, moderné sklené, drevené s kovovými nožičkami. Našu ponuku stolov uzatvárajú konzoly a TV stolíky.

Zobrazených 1–10 z 595 výsledkov

Zobrazených 1–10 z 595 výsledkov