Taburety

Taburet je skvelý pomocník na vyloženie nôh, alebo pohodlné sedenie. Taburety v našej ponuke sú najvyššej kvality, ktoré sú elegantným doplnkom do vašej domácnosti.

Ste človek, ktorý sa rád obklopuje luxusom a dizajnovými kúskami? Máte radi originálny nábytok? Vyberte si z ponuky našich taburetov. Ak potrebujete dotvoriť obývačku, zdá sa vám, že v nej stále ešte niečo chýba, pozrite sa na našu ponuku taburetov. Taburet Chesterfield v tmavohnedej farbe, kterého cena je 154e, pochádza z obľúbenej rady Chesterfield. Je preň charakteristická prešívaná eko koža na vrchnej strane. Túto podnožku môžete použiť na chvíľkové sedenie, alebo si na ňu vyložte nohy pri oddychu, kým sedíte v kresle a relaxujete. Drevené tvarované nohy v kombinácii s kožou pripomínajú staro anglický štýl.

Luxusné taburety

Taburety Ibiza spestria každý priestor. Sú zo série Patchwork, taburetyak ste fanúšikom tohto štýlu, určite sa vám zapáčia. Z farieb dominuje červená, je teda kombinovateľná s touto farbou, alebo samozrejme aj akoukoľvek inou. Fantázii sa medze nekladú. Ako materiál je použitá bavlna v kombinácii s drevom. Cena je veľmi príjemná, 59e. Dizajnové taburetky Penny Brown,sú z hnedej kože, pôsobia vysoko luxusným dojmom. Koža je syntetická, má „ošúchaný efekt“, konštrukcia je vyrobená z dreva, takže celkovo je taburetka pevná a dobre sa na nej sedí. Siahnite po kresle tejto série a vytvorte si kompaktný priestor na váš oddych a relax.

Túžite po originálnej dizajnovej podnožke? Pozrite sa na naše taburety Sit. Každý vyrobený kus je originál! Pevné nohy sú z masívneho teakoveho dreva, poťah je z umelej kožušiny, ktorého farba sa môže vždy trochu odlišovať. Využívať ju môžete na príležitostné sedenie, ale aj ako účelnú dekoráciu do vašej obývacej izby, alebo pracovne. Každá stolička je vďaka špeciálnemu náteru originálna. Ďaľšou alternatívou je biela podnožka so syntetickej kože. Dotvorí vám priestor nielen v kombinácii s kreslom v obývacej izbe, ale môžete si s ňou zariadiť aj predsieň a použiť ju napríklad pri prezúvaní topánok. Spolu s dizajnovým zrkladlom vyzerá naozaj úžasne a pôsobí veľmi luxusným dojmom.

Zobrazených 1–10 z 39 výsledkov

Zobrazených 1–10 z 39 výsledkov