Vešiaky

Vešiaky patria k dôležitým doplnkom v každej domácnosti. Málokto sa bez nich zaobíde. Nástenné vešiaky a stojanové vešiaky môžu tvoriť zaujímavý prvok a zároveň dekoráciu vo vašom byte. Vybrať si môžete z vešiakov nástenných, ktoré sa umiestnia do vstupného priestoru alebo vešiakov stojanových a to v rôznych materiáloch a farebných odtieňoch.

Nástenné a stojanové vešiaky

Ku klasickým stojanovým vešiakom patrí rada RUBINO, ich cena je veľmi prijateľná, kúpite ich za 27 eur. vešiakyStojanové vešiaky sa nachádzajú v troch úrovniach, spodná časť môže slúžiť na detské bundičky, aby si ich deti samé dočiahli plus máte v hornej časti ešte dve úrovne.  Ak túžite po farebnej alternatíve, môžete si okrem bielej zvoliť fialovú alebo zelenú farbu. Inou, o čosi drahšou alternatívou stojanových vešiakov je rada TREE, ktorej názov už naznačuje, že jej dizajn tvorí tvar stromu s konármi, ktoré slúžia ako vešiačiky. Kúpite ich v bielej alebo chrómovej farbe, vyrobené sú z kovu a ich cena je 47 eur a 50 eur.

V kategórii nástenných držiakov prevláda rada ARROW, ide o dizajnové nástenné vešiaky, kde “šípka” tvorí závesný vešiačik a čo je na nich veľmi zaujímavé, tieto šípky – vešiačiky sú vyklápacie, vyklopíte ich stlačením prsta. Tieto dizajnové kúsky sú v čiernej alebo bielej farbe s pochrómovanými šípkami a na výber máte rôzne veľkosti. Je tu najmenšia môžnosť s jednou šípkou s výbornou cenou 11 eur, potom je tu nástenný vešiak s troma šípkami so šírkou 30 cm a s cenou 18 eur a napokon si môžete zvoliť 45 cm-ový vešiak s piatimi vyklápacími šípkami.

Medzi našej najdizajnovejšie vešiaky patrí nástenný vešiak BULL. Patrí k našim skvostom! Tvorí ho hlava býka s rohmi, ktoré zároveň tvoria vešiaky, tento produkt kúpite v striebornej farbe za cenu 76 eur. Zaujímavý je aj výrobok CLAIRE za 77 eur, ktorý je v bielej farbe a okrem závesných háčikov je jeho súčasťou aj tyč na zavesenie kabátov a vo vrchnej časti je umiestnená polica. Takže máte 3 v jednom.

Zobrazených 1–10 z 29 výsledkov

Zobrazených 1–10 z 29 výsledkov