Konzoly, toaletné stolíky

Ku kategórii stolov patria na našom e-shope aj konzoly, čiže toaletné stolíky. Tento luxusný kus nábytku si môžete umiestniť v spálni a používať ho ako toaletný stolík, ale takisto je možné umiestniť ho v obývačke, postaviť ho ku stene, dopniť ho nástenným zrkadlom, prípadne nejakou zaujímavou dizajnovou dekoráciou. Vyniknúť môže aj v predsieni.

Luxusné konzoly a toaletné stolíky

Naša ponuka zahŕňa 5 druhov luxusných konzol. Každá z nich je v inom štýle prípadne farebnom odtieni.konzoly, toaletné stolíky

Luxusný toaletný stolík Barocco v bielej lesklej farbe má jednoduché línie, ľahko ho skombinujete aj s nábytkom, ktorý nie je v barokovom prevedení. Biela farba tohto dizajnového kúsku sa výborne kombinuje s akoukoľvek inou farbou, zaujímavá je tmavá stena, či tmavý koberec. Doplňte si ho dizajnový zrkladom bielej farby a vytvoríte si tak dokonalú kombináciu nábytku. Okrem zrkadla je vhodné ho doplniť prípadne aj dizajnovým doplnkom. Šírka konzoly je 125 cm, vyrobená je z drevenej preglejky.

Luxusná konzola Makassar Small z masívneho dreva, je v naturálnom prevedení. Svojím menším rozmerom (šírka 100 cm) nezaberá veľa miesta ale zároveň vám ponúkne priestor na vašu prácu. Súčasťou stolíka je malá zásuvka umiestnená pod pracovnou doskou. Využitie a umiestnenie stolíka je len na vás. Či ho použijete ako pracovný stôl, toaletný stolík, alebo ako zaujímavý doplnok vašej obývacej izby alebo predsiene.

Máme pre Vás luxusné konzoly, stolíky do obývačky, konzoly na police, ako aj kozmetický stolík a nábytok do predsiene. Unikátny je svojím materiálom, vyrobený je z masívneho dreva v naturálnom prevedení, už sa ďalej drevo nespracováva, len sa naolejuje a navoskuje. Sheesham drevo je odrodou indického palisandra, charakteristická je krásna štruktúra a kresba dreva, každý jeden kus je unikátom!

Elegantná konzola Venice gold je podobne ako séria Barocco v luxusnom barokovom štýle. Na rozdiel od predchádzajúcej, dizajn stolíka už nie je v jednoduchej línii. Ide o barokový stolík v zlatej farbe, charakteristické sú prepracované, ručne vyrezávané ozdoby a dekorácie a starožitná úprava. Tento stolík so šírkou 112 cm, ľahko skombinujete s našimi zrkadlami rovnakej série, vybrať si môžete z troch farieb – zlatej, striebornej alebo bielej. Vyberte si jeden z našich luxusných toaletných stolíkov, ktoré svojím dizajnom oživia každý priestor!

Zobrazuje sa všetkych 10 výsledkov

Zobrazuje sa všetkych 10 výsledkov