Obrazy

Obrazy patria medzi obľúbené doplnky v každej domácnosti. Vyplnia prázdne miesto na stene, oživia priestor, dajú miestnosti dušu. Veď si predstavte napríklad izbu zariadenú v sivo – bielej farbe doplnenú výrazným obrazom v červenom alebo zelenom odtieni! Máme pre Vás moderné obrazy do obývačky, obrazy do spálne.

Nástenné obrazy

Sortiment našich obrazov by sa dal rozdeliť do skupiny metropol, Obraz do vašej domácnosti, obrazy na stenu, olejomaľba Potočanskupiny afrických zvierat, pop-art skupiny… Najpočetnejšiu tvorí séria zvierat. Sú to nádherné portréty zvierat ako slony, zebry, levy, nosorožec. Jedinečným je aj obraz bieleho tigra, ktorý je možné kúpiť v troch rôznych veľkostiach v prevedení skla. Obraz je tvorený detajlom hlavy tigra, niekde sú to oči (s výraznou modrou farbou), alebo len polovica hlavy… Zaujímavé sú ich rozmery a to 140 x 50 cm – určený na šírku, 160 x 70 cm – ten je určený na výšku a posledný je v rozmere 80 x 80 cm.

Z metropol máte na výber viaceré pohľady nemeckého mesta Hamburg, alebo Las Vegas. Okrem metropol sú to tiež krajinky ako západ slnka na savane, obraz korún stromov. Ak ste milovníkom kvetov, máme aj pre vás zopár kusov a to konkrétne luxusné obrazy do bytu ružovej orchidey na čiernom pozadí, fotka krásne vynikne a navyše má veľmi zaujímavý tvar v rozmere 140 x 45 cm v horizontálnej polohe. Okrem ružovej je tu ešte obraz bielej orchidey a to buď verzia troch obrazov  v rozmere 30 x 60 cm za výbornú cenu 22 eur, alebo takisto séria troch obrazov ale v sklenenej verzii.

Máte radi štýl pop art? Máte radi Marilyn Monroe? Tak pre vás je obraz Pop-art Marilyn v sklenom prevedení v tvare štvorca 80 x 80 cm. V štýle pop-art máme okrem spomínaného obrazu ešte obraz Pop-art Bello 80x80cm, Pop-art Big Boss 50x50cm, Pop-art Chihuahua, Monkey-Business, Skater, Nosorožec. Všetky tieto moderné obrazy na stenu sú olejomaľby a ich cena sa pohybuje od 50 do 150 eur. Množstvo z obrazov je veľmi vtipných, majú schopnosť odľahčiť a zároveň spestriť akýkoľvek priestor. Výborne poslúžia aj ako darčeky pre priateľov.

Zobrazených 1–10 z 59 výsledkov

Zobrazených 1–10 z 59 výsledkov