Doplnky do bytu

V súčasnosti plnia doplnky v zariaďovaní veľmi dôležitú funkciu. Dodávajú priestoru ako celku jeho atmosféru, môžu priestor oživiť, prípadne sa ladia do určitého farebného tónu. V každom prípade, obohatia váš priestor a dajú mu “dušu”.Portfólio našich dizajnových doplnkov je naozaj veľmi veľmi široké. Hlavné kategórie tvoria elegantné hodiny, dekorácie a zrkadlá. Na výber máte vyše 190 druhov. Ak ste zvolili pri zariaďovaní staro anglické sedačky, či kreslá, môžete ich dotvoriť “ťažkými” trofejami na stenu, prípadne držiakmi na stenu, svietnikmi v striebornej farbe. Nástenné hodiny sú súčasťou takmer každého priestoru, vyberte si romantické s motýlikmi, či luxusné s krištálikmi.

Doplnky do bytu širokého výberu

Každý vstupný priestor, šatník, chodba, predsieň potrebuje doplnky do bytu ako zrkadlo! U nás ich nájdete vyše 30 luxusných dizajnových druhov. Každý z nich je naozaj originálnym kúskom, či už máte radi dizajn jednoduchý, moderný, alebo vintage.

Doplnky do kuchyne, doplnky do bytu vintage

Alebo viac inklinujete k umeniu? V našej ponuke zrkadiel nájdete hotové umelecké diela. Vhodnou voľbou zrkadla si častokrát môžete opticky aj zväčšiť priestor, prípadne odrazom svetla z okna, priestor presvetliť. Potrebujete na váš jedálenský stôl dekorácie do bytu ako misu na ovocie? Vyberte si z masívnych drevených, moderných hliníkových či postriebrených kovových. V našej ponuke nájdete aj doplnky do kúpelne, ako aj doplnky do obývačky. Zostali vám prázdne miesta vo vašej knižnici? Dotvorte si ju rôznymi soškami. Nájdete u nás štýlové bytové doplnky ako sošky slonov, leoparda, budhu, žirafy, v striebornej farbe alebo vintage štýle. Chýbajú vám v obývačke svietniky? Nájdete u nás aj kúpeľňové doplnky a bytové dekorácie.

Sú naozaj vďačnou dekoráciou, ktoré pôsobia luxusným dojmom, nájdete u nás mohutné 9 a 10 ramenné svietniky v striebornej farbe, alebo napríklad menšie v zlatej farbe. Zdajú sa vám vaše steny príliš prázdne a netúžite už po viac obrazoch? Pozrite sa na naše originálne trofeje pôsobiace vysoko luxusným dojmom. Na výber sú viaceré v striebornej alebo zlatej farbe. Jedálenský priestor alebo kuchyňu si oživte dizajnovým držiakom na fľaše, štýlovým vedrom na sekt, alebo luxusnou vázou.

Zobrazených 1–10 z 307 výsledkov

Zobrazených 1–10 z 307 výsledkov