Hodiny

Nástenné hodiny, ako dôležitý dizajnový doplnok, by nemali chýbať v žiadnej domácnosti.
Či už ich umiestnite na stenu do obývacej izby, do kuchyne, alebo predsiene, je len na vás. Hlavne, aby bolo na ne dobrý výhľad z viacerých uhlov.

Hodiny tak ako ostatné dizajnové dekorácie, spolu dotvárajú priestor, a dávajú mu „dušu“. Preto je pri voľbe nástenných hodín na zváženie, aké iné doplnky sa už v priestore nachádzajú. Máte izbu zariadenú v modernom minimalistickom štýle? V tom prípade máme pre vás luxusnú radu Little Big Time. Máte na výber z rôznych farebných odtieňov, ponúkame farbu čiernu, medenú, striebornú a zlatú.

Nástenné hodiny

Ste romantik/romantička? Tak siahnite po nástenných hodinách Butterlies v odtieni chrómovej.Nástenné hodiny Diamond Dream / Kristallen

Tento doplnok oživí každý priestor, ide o luxusnú dekoráciu avšak s hravým, odľahčeným dizajnom. Ak chcete zaujať, odporúčame vám práve tieto pre presný čas. Veľmi luxusným dojmom pôsobia hodiny na stenu Kristall. Tieto nástenné hodiny s akrylovými krištáľmi majú veľmi zaujímavé prevedenie. Na prvý pohľad majú tvar slnka, nerezové elegantné tyčky v rôznych veľkostiach sú rovnomerne rozložené do kruhu a na nich sú uchytené krištále z akrylu. Aj ich cena je veľmi zaujímavá, kúpite ich už za 66 e.

Ak ste fanúšikom krištáľov, máme pre vás ešte inú alternatívu. Designové hodiny Dreamer. Majú netradičné veľmi zaujímavé prevedenie. Ich základom sú ručičky na malej základni s dlhými ramenami a cíferník tvoria krištále z akrylu. Máte tu možnosť určiť si priemer hodín sami, keďže si krištáliky lepíte vo vzdialenosti, akú chcete. Skutočne originálny, dizajnový kúsok! Z tejto rady máme v ponuke ešte nástenné hodiny Diamond Dreamer. Sú na rovnakom základe ako tie predchádzajúce s tým, že pri týchto hodinách tvoria cíferníky farebné krištáliky. Aj tie si môžete umiestniť do ľubovoľnej vzdialenosti a tým si sami určíte veľkosť tohto originálneho dizajnového doplnku. Okrem elegantných nástenných hodín u nás nájdete aj kukučkové hodinky Pop Art v čiernej farbe s červenou kukučkou, môžete si zvoliť zvuk kukania.

V modernom štýle ešte ponúkame biele nástenné hodiny Timeplace/Marker, sú orignálne v tom, že k nim môžete zanechávať odkaz svojej milovanej osobe každý deň v podobe napísaného textu. A v neposlednom rade sú to dizajnové hodiny nástenné World Time v modernom štýle, čo sa týka farebnosti, dajú sa ľahko napasovať do priestoru, pretože sú vo farbe bielej a čiernej.

Zobrazených 1–10 z 14 výsledkov

Zobrazených 1–10 z 14 výsledkov