Dekorácie

Máme pre Vás originálne dekorácie do bytu. S našimi originálnymi dekoráciami si váš priestor dotvoríte v štýle, aký preferujete. Na výber máme totiž doplnky v mnohých štýloch. Všetky z nich sú originálne, buďte originálni s nimi!Pri výbere samozrejme treba zvážiť, ako máte priestor zariadený. Pri ťažkých luxusných sedačkách v staro anglickom štýle, vám odporúčame naše originálne nástenné trofeje v tvare býčej hlavy v striebornej alebo medenej farbe, deko lebku Matador v medenej, zlatej, striebornej farbe, modernú hliníkovú trofej jeleňa.

Tieto dizajnové trofeje sú naozaj originálnym doplnkom, okrem obývacej izby sú ideálne aj do vašej kancelárie alebo pracovne. Okrem trofejí máme v ponuke aj luxusné držiaky na stenu z lešteného hliníka v striebornej farbe.

Luxusné dekorácie do bytu

Potrebujete si vyplniť prázdne miesta na polici, alebo v knižnici? Máme pre vás originálne dekorácie do bytu ako sošky v tvare zvierat ako slon, žirafa, leopard, pes, krokodíl, ale aj sošky atléta, či budhu a to všetko buď v chrómovej, striebornej farbe, alebo vintage. Chýbajú vám v obývacej izbe bytové dekorácie? Túžite po mohutných strieborných doplnkoch?

U nás nájdete svietniky deväťramenné aj desaťramenné, ale aj menšie v zlatejdekorácie a mosadznej farbe. Ak ste milovníkom moderného umenia, pozrite si naše dizajnové kúsky doplnky do obývačky. Za zmienku stojí naša soška Welcome Servant v sýtej červenej farbe v životnej veľkosti 165cm, farebná soška PopArt Skull, stojany s figurínou Mannequien Hautecouture v troch rôznych farebných prevedeniach. Sú neskutočné! Máme pre vás luxusné dizajnové dekorácie na stenu ako aj doplnky aj do vašej kuchyne alebo jedálenského priestoru, kde ponúkame jedálenské stoličky.

Obohaťte si tento priestor originálnym držiakom na fľaše, štýlovým vedrom na sekt alebo luxusnou vázou. Potrebujete na váš jedálenský stôl misu na ovocie? U nás máte možnosť si vybrať z masívnych drevených, moderných hliníkových, alebo luxusných postriebrených. Na vašu posteľ alebo sedačku či kreslo určite oceníte luxusné bytové doplnky ako prehozy zo špeciálneho hrejivého materiálu v hnedej, bielej, béžovej a čiernej farebnej úprave. Máme pre Vás aj dekorácie do záhrady. Okrem našej sošky Welcome Servant v životnej veľkosti, nájdete u nás aj originálne sošky žirafy vo výške od 120 do 200cm. Veríme, že naše doplnky charakteristické luxusom a najnovším dizajnom oceníte, a zútulníte si s nimi váš domov.

Showing 1–12 of 129 results