Kreslá

Naše kreslá do kancelárie, ako aj otočné kreslá do obývačky predstavujú vysokú kvalitu a eleganciu. V domácnosti sú luxusné kreslá takmer nevyhnutné – to kam ich umiestnite záleží iba na vás. Tento kus nábytku efektívne rozbíja jednoliatosť plochy, takže rozdelí miestnosť na dva osobité priestory. Aj v malej obývacej izbe sa musí nájsť miesto pre pohodlné kreslo. Správne zariadenie zaručí poriadok. Celok obývačky sa tak zdá vizuálne odľahčenejší. Luxusné kreslo zaručí, že zariadenie bude mať všetko, čo od neho potrebujete – estetiku a zároveň pohodlnosť. Oboznámte sa s celou našou ponukou kresiel. Pozorne si prezrite aj to, čo si na prvý pohľad nevšimnete.

Luxusné kreslá

V našej ponuke nájdete aj kreslá do kancelárie a kancelárske stoličky. Máme pre Vás aj kvalitné relaxačné kreslo. Luxusné kreslo do obývačky je vysokej kvality, môžete si vybrať zo širokej škály. Nájdete u nás kreslá kožené, vintage štýl, moderné, otočné, obľúbené patchwork, podnožky štrikované v rôznych výrazných farbách ako ružová, modrá, či zelená, ktoré krásne oživia váš obľúbený priestor. Každé kreslo sa dá krásne skombinovať so sedačkou, momentálne je “in” kombinovať rôzne materiály aj farby, fantázii sa medze nekladú.

Už dávno neplatí, že kreslo a sedačka musia byť z jednej rady. Veď je to pre vás a pre váš dobrý pocit s pekne a vkusne zariadenej obývacej izby. Kombinujte! V našom portfóliu nájdete aj kreslo relaxačné, ktoré vám bude slúžiť každý deň po práci a spríjemní vám relax s dobrou knihou, či kávou a čajom. Okrem kresiel sa v tejto časti e-shopu nachádzajú aj obľúbené dizajnové taburety potiahnuté kravskou kožou, štrikovaným motívom, drevené z masívu, aj kožené.

Čo sa týka farebnosti, na výber máte klasickú bielu, sivú, čiernu, či hnedú, ktorou nikdy nič nepokazíte, ale pre tých odvážnejších a otvorenejších aj sýtu ružovú, žltú, rôznofarebné patchwork, výraznú petrolejovú farbu, ktorú viete skombinovať s rôznymi odtieňmi hnedej. Nielen kreslo ale aj podnožky a taburety sa pýšia farebnosťou. Veríme, že si z bohatej ponuky vyberiete, ceny kresiel sa pohybujú už od 157 e. Tento obľúbený solitaire oživý každú obývaciu izbu.

Zobrazených 1–10 z 167 výsledkov

Zobrazených 1–10 z 167 výsledkov