Odpadkové koše

Dizajnové odpadkové koše nemusíte ukrývať v kuchynských linkách, ale môžu byť súčasťou doplnkov, hlavne ak sú na pohľad zaujímavé a viete nimi napríklad využiť prázdny priestor. Naše koše na odpad vám odporúčame aj hlavne vtedy, ak ste podľahli (správne!) separácii odpadu a nestačí vám jeden kôš. Môžete si kúpiť rovno tri koše rovnakého dizajnu, len v inom farebnom prevedení a veselo separujte papier, plast a ostatný odpad.

Odpadkové koše Push Can

V našom sortimente sú najviac zastúpené odpadkové koše PUSH CAN, ide o veľmi odpadkové košekvalitné koše vyrobené z chrómu, vnútorná plastová časť je vyberateľná, takže ju môžete z času na čas jednoducho vyčistiť. Horná časť koša má jednu časť, ktorú zatlačením otvoríte a tak vlastne vyhadzujete odpad. Výhodou je, že je kôš neustále zatvorený a nerozširujú sa vám do kuchyne nežiaduce zápachy. Objem koša je buď 40 lietrov alebo 50 litrov a jeho výška je 65 cm alebo 75 cm. Ide o veľmi kvalitné dizajnové koše na odpad vyrobené z kvalitného materiálu, ľahko si z nich vyberiete a skombinujete, ak sa rozhodnete pre viaceré kusy.

Máme pre Vás elegantné odpadkové koše do kuchyne. Kvalitné kuchyne poskytuje aj značka iKuchyne. Čo poviete na kombináciu chrómová, biela a čierna, alebo veselé farebné odtiene ako svetlomodrá, ružová a limetková? Okrem týchto farebných odtieňov kúpite ešte krémovú. Smetné koše s väčším objemom 50 litrov sú v chrómovej alebo bielej farbe.

Okrem rady PUSH CAN máme v ponuke aj menší smetný kôš, ktorý je vhodný napríklad do pracovne na papiere, alebo do kúpeliek a na WC. Ide o nádoby od 3 do 5 litrov. Moderný odpadkový kôš REFUSE v jemnej svetlomodrej farbe má objem 3 litre, jeho súčasťou je mechanizmus, pri ktorom keď nohou zatlačíte pedálik, vrch nádoby sa vám otvorí. Takže nemusíte rukou nič chytať. Výška nádoby je 25 cm, a vnútorná časť je takisto vyberateľná, vyrobená z plastu. Odpadkový kôš OSCAR v bielej farbe s objemom 5 litrov má veľmi zaujímavý retro dizajn. Vrch nádoby na odpad je snímateľný rukou, má zhora rúčku, za ktorý ho uchopíte, dizajnové rúčky sa nachádzajú aj zboku koša. Kúpite ho za prijteľnú cenu 19 eur.

Zobrazených 1–10 z 12 výsledkov

Zobrazených 1–10 z 12 výsledkov