Vázy

Ak ste milovníkom dizajnových doplnkov, určite sa vám zapáči kategória váz. Vázy sú vďačné dekorácie, ktoré okrem funkcie doplnku slúžia na umiestnenie živých kvetov. A také živé rezané kvety dokážu zázraky, oživia každý „nudný“ či prázdny kút v byte.

Výber váz na našom eshope nie je veľký, ale ponuka je luxusná a veľmi exkluzívna. Citlivo sme vyberali vysoké vázycc, ktoré sa hodia tak do klasicky zariadeného ako do moderného bytu. V ponuke máme dva druhy váz, ich dizajn aj farba sú rovnaké, odlišujú sa len veľkosťou. Začnime teda tou väčšou.

Luxusné vázy

Váza WAVE strieborná má výšku 106 cm, takže ju ľahko umiestnite aj na zem a tým pádomvázy vám slúži ako stojaca dekorácia. Je striebornej farby, vyrobená z kovu, jej tvar pripomína zatočeného „slimáka“ s tým, že spodná časť je širšia a smerom nahor sa hrdlo vázy zužuje. Z toho dôvodu sa do nej nezmestia veľké kytice, ale skôr jeden až tri kusy rezaných kvetov. Ale niekedy menej je viac! Máme pre vás vázy dekoračné, ktoré predstavujú elegantné doplnky ako aj dekorácie.

Predstavte si tri krásne kráľovské ruže v žltej farbe alebo sýtočervenej, prípadne, ako na obrázku vidíte, krásne vyniknú aj ľalie, alebo také elegantné kály. Fantázii sa medze nekladú, zakaždým si rezané kvetiny môžete meniť podľa nálady. A ak nie ste fanúšikom rezaných kvetov, ľahko do nej umiestnite aj kvetiny umelé, ktorých výber je v súčasnosti obrovský. Cena vázy WAVE s výškou 106 cm je 128 eur.

Druhou alternatívou váz je váza WAVE z rovnakej rady, len veľkosť je iná, to znamená strieborná farba, zatočný tvar v tvare slimáka, úzke hrdlo… to všetko nájdete aj pri tejto váze, len výška je iná, a to 50 cm. Túto dizajnovú dekoráciu ľahko umiestnite na stolík, policu, alebo komodu, krásne a efektne vám vyplní prázdne miesto. Takisto ju môžete doplniť pár kusmi rezaných kvetov. Cena tejto menšej vázy je prijateľných 39 eur. Dizajn týchto váz je ľahko kombinovateľný s ostatným zariadením domácnosti.

Zobrazujú sa všetky 2 výsledky

Zobrazujú sa všetky 2 výsledky