Elektronický obchod s nábytkom a doplnkami

Sofy, kreslá, stoličky

Moderný trend spájajúci sofy a kreslá v obývačke, stoličky a lavice v jedálni a barové stoličky do kuchyne je návratom k starej tradícii bývania v jednej miestnosti. Naše interéry zodpovedajú najnovším trendom, kladieme veľký dôraz na kvalitu a funkčnosť vyhotovenia.V kvalitnej kuchyni má predsa človeku všetko padnúť okamžite do ruky, aby si užil prípravu pokrmov pre svoju rodinu…

Pri výbere sortimentu sa vždy snažíme citlivo vyberať čo najširšiu škálu produktov, aby sme uspokojili požiadavky a potreby našich zákazníkov, avšak platia vždy tri kritériá a to vysoká kvalita, špičkový dizajn a prepracovaná remeselná výroba s dôrazom na detail. Produkty sa k nám dostávajú z nemeckého trhu, čo samo o sebe svedčí o luxusných dizajnových kvalitných kusoch nábytku.

V našom eshope nájdete všetko potrebné do Vašej domácnosti a kuchýň. Potrebujete dizajnové svietidlo? Máte zariadenú obývačku a jediné, čo Vám chýba je pohodlná luxusná sedačka? Zdajú sa Vám Vaše steny príliš prázdne? Potrebujete zariadiť jedálenský kút? Tak to ste na správnom mieste! U nás nájdete všetko a ešte oveľa oveľa viac.

Náš sortiment zahŕňa nasledovné hlavné kategórie: svietidlá, sedenie, doplnky, stoly a nábytok.

Svietidlá

V tejto kategórii Vám ponúkame viac ako 120 druhov svietidiel aj do kuchýň. Sú to svietidlá honosné ako lustre, moderné, napríklad vyrobené z plastu so špičkovým dizajnom, tienidlové, ktoré Vám večer vytvoria príjemnú atmosféru na oddych a čítanie, ale aj stolové, určené deťom na písací stôl. Všetky sa vyznačujú vysokou kvalitou nemeckej výroby, stačí si už len vybrať. Nájdete u nás svietidlá luxusnejšie s vyššou cenou ale aj množstvo lámp za veľmi prijateľné ceny.

Kategória Svietidlá je u nás rozdelená na: závesné svietidlá, stolové svietidlá a stojanové svietidlá.

Sedenie

Či už je to luxusná pohovka do obývacej izby, stoličky do jedálenského kúta, kreslá na doplnenie sedacej časti obývačky, alebo originálne lavice do predsiene, všetko nájdete v kategórii Sedenie. Naše sedačky sa vyznačujú špičkovým detajlným spracovaním, potešia vás kožené sedačky s prešívaným poťahom, čalúnnené sedačky, pohovky v barokovom štýle so zaoblenými nožičkami… Odporúčame Vám aj naše rozkladacie pohovky, ktoré sú veľmi praktické, využijete ich na spanie pre návštevy, prípadne do malých bytov, kde potrebujete mať obývaciu a spálňovú časť spojenú. Našim skvostom spomedzi pohoviek je pohovka v štýle Patchwork, ktorá má schopnosť spestriť každú domácnosť. Lavice v našej ponuke sú vyrobené zväčša z masívu, ktorý je veľmi trvácny a hlavne, je zachovaný prírodný charakter dreva.

Kategória zahŕňa nasledovné podkategórie: lavice, kreslá, stoličky, barové stoličky, pohovky, taburety.

Doplnky

Doplnky do bytu zohrávajú dôležitú úlohu pri dozariaďovaní domácností. Nábytok už máme, ale stále to nie je ono… chýbajú už len doplnky a dekorácie, ktoré vytvoria tú správnu atmosféru. Obrazy na stenu v modernom prevedení dokážu vyplniť prázdny priestor na stene a navyše dodajú istú farebnosť. Nájdete u nás obrazy zvierat, významných metropol ale aj množstvo obrazov v štýle pop-art. Deliace steny, či paravany majú funkciu opticky oddeliť priestor, ak napríklad potrebujeme oddeliť pracovnú časť od obývacej miestnosti, prípadne spací priestor od obývacieho. Medzi dôležité doplnky v našom eshope patria určite aj zrkadlá, ktoré ponúkame v honosnom barokovom štýle, ale aj jednoduché minimalistické prevedenia. Prázdne police či komody si môžete zaplniť našimi dekoráciami vo forme sošiek, váz, stojanov na sviečky, v ponuke máme tiež rôzne dekorácie na steny ako chrómové trofeje, držiaky na stenu a pod.

Kategória doplnky zahŕňa: obrazy, deliace steny, hodiny, stojany na časopisy a noviny, dekorácie, zrkadlá, odpadkové koše, vázy.

Stoly

Stoly v našej ponuke, hlavne tie jedálenské podliehajú súčasnému trendu, ktorým je výroba z masívu. Je to ideálny materiál na výrobu jedálenského stola do kuchyne, pretože je trvácny, jedinečný, „nezničiteľný“ a je veľmi výhodnou investíciou do budúcnosti. Nie je to kúpa na pár rokov, ale skôr na pár desaťročí. A ak sa vhodne doplnia dizajnovými stoličkami, vzniká ideálny priestor na rodinné stretnutia a oslavy. Odporúčame Vám tiež praktické rozkladacie stoly, ktoré si zväčšíte len v prípade potreby a nezaberajú Vám zbytočne priestor.

Kategóriu stoly sme rozdelili na nasledovné: konferenčné stolíky, písacie stoly, jedálenské stoly.

Nábytok

Originálne kusy nábytku nájdete práve v tejto kategórii. Či už sú to originálne indonézske skvosty, knižnice, alebo príborníky do kuchyne, či komody, všetky sú charakteristické svojou jedinečnosťou a luxusným prevedením. Nájdete tu aj štýl patchwork, barokový, vintage štýl, ale nezabudli sme ani na moderné prevedenia.

Našu kategóriu nábytok tvoria nasledovné podkategórie: vešiaky, skrinky, regály, TV stolíky a komody.

Zobrazených 1–10 z 2569 výsledkov

Zobrazených 1–10 z 2569 výsledkov