Zrkadlá

Naša ponuka luxusných dizajnových zrkadiel je charakteristická širokou škálou možností.  U nás ich máte na výber takmer 40. Každý vstupný priestor, predsieň, chodba, šatník predsa potrebuje zrkadlo! Naše zrkadlá sú vskutku originálne, či už máte radi dizajn jednoduchý, moderný, vintage, alebo máte radi prírodné materiály ako drevo. Alebo viac inklinujete k umeniu? V našej ponuke nájdete hotové umelecké skvosty.

Dizajnové zrkadlá

Zrkadlá sú dôležitou súčasťou každej predsiene, prípadne obývačky alebo spálne. Veľmi vďačnou kombináciou je zrkadlo s taburetkou, alebo zrkadlo s komodou. Dajú sa pekne zladiť v jednom štýle. Zaujímavou je tiež duet pohovka – zrkadlo, nad pohovku sa zavesí zrkadlo na šírku. Zrkadlá sa okrem svojej funkcie dajú využiť aj na optické zväčšenie priestoru, prípadne odrazom svetla z okna presvetlia váš priestor. Nájdete u nás zrkadlo do kúpeľne, ako aj luxusné zrkadlá do predsiene.

Naša ponuka zrkadiel je rozdelená do troch kategórií. Sú to zrkadlá nástenné veľké,zrkadlá nástenné menšieho rozmeru a stojanové, ktoré sa umiestnia na zem. Nástenné zrkadlá máme na výber z množstva materiálov, sú to napríklad jednoduché biele rámy, postriebrené, zaujímavým kúskom je rám z recyklovaného dreva ktorý je vyskladaný okolo okrúhleho zrkadla v tvare slnka. Iným dizajnovým trendy kúskom je nástenné zrkadlo Multiplo, je zložené z množstva malých zrkadiel v tvare štvorca. Ak máte radi skôr oblé tvary, určite sa vám zapáči typ Redondo, vyskladaný z desiatich okrúhlych zrkadiel v rôznych veľkostiach, ktoré sú pospájané a tvoria akéhosi hada. V tvare slnka vám ponúkame ešte jeden typ a to Soleil, pôsobí honosným dojmom, kúpite ho v striebornej farbe.

Za zmienku určite stojí rada Venice, v striebornej a zlatej farbe, alebo rada Baroque, ktorá je nim veľmi podobná, len sa líši rozmermi. Okrem luxusných nástenný zrkadiel ponúkame aj elegantné stojanové, ich rozmer je na výšku až 160cm, sú naozaj veľmi zaujímavým dizajnovým doplnkom. Oživia každý priestor svojim netradičným rozmerom. Našou pýchou je luxusné dizajnové zrkadlo Chains L. Tento dizajnový doplnok vás upúta svojím prevedením, hrubý rám v troch radoch je vyplnený kamienkami po celom obvode. Svojím štýlom sa hodí do modernej obývačky alebo predsiene, v ponuke máme aj vysoké zrkladlo z tejto série.

Zobrazených 1–10 z 80 výsledkov

Zobrazených 1–10 z 80 výsledkov