Stojany na noviny a časopisy

Stojany na noviny a časopisy sú vkusným a praktickým doplnkom každej obývačky. Už sa vám noviny a časopisy nemusia povaľovať po zemi, či po sedačkách, môžete si ich umiestniť do jedného z našich dizajnových stojanov. Stojany v našej ponuke sú vyrobené väčšinou z kovu alebo z dreva. Najširšiu škálu na našom eshope tvorí stojan na noviny NEWS. Sú to dizajnové stojany na časopisy a noviny, vtipne vymyslené, keďže ich tvar tvoria štyri písmená “NEWS”,  ktoré sú spojené na spodnej časti stojana.

Dizajnové stojany na noviny a časopisy

Stojan na noviny ľahko umiestnite  na zem vedľa sedačky, prípadne vedľa konferenčného stolíka, tak, aby boli po ruke.  Dizajn tejto rady je vkusný, ľahko ho skombinujete s inými dekoráciami vo vašej obývačke. Okrem bielej farbe ho totiž kúpite aj vo farebných verziách a práve tie si môžete vybrať napríklad podľa farby vášho koberca, alebo vankúšov na sedačke, či nejakej vzorovanej deky. V kovovej verzii ho kúpite v bielej, červenej, čiernej, striebornej alebo zelenej farbe. Ich cena je veľmi prijateľná a to 13 eur. Ak sa vám páči dizajn týchto stojanov, ale nevyhovuje vám kovová verzia, máme pre vás aj jeden stojan v drevenej alternatíve. Jeho farba je biela a cena 29 eur. Čo sa týka rozmerov, tento držiak na noviny má výšku 30 cm, a jeho šírka 35 cm.

Okrem rady NEWS máme v ponuke aj stojany na noviny a časopisy CASSIE v bielej farbe vyrobené z dreva. Stojan na časopisy sa skladá z dvoch častí v strede spojených a zaujímavá je úchytka na vrchnej časti, za ktorú stojan ľahko uchopíte a prenesiete.  Jeho cena je 45 eur. Posledným druhom stojanu je stojan NEWS COFFEE, ktorý je charakteristický zaobleným tvarom , pôsobí veľmi luxusným dojmom. Tento zakladač na časopisy je vyrobený z dreva vo farbe “coffee”,  okrem oblého tvaru a čistých línií sa vyznačuje aj zaujímavou štruktúrou dreva. Ponuka našich stojanov na časopisy a noviny je rôznorodá, veríme, že si každý z nej vyberie podľa vlastného vkusu.

Zobrazuje sa všetkych 7 výsledkov

Zobrazuje sa všetkych 7 výsledkov