Uverejnené

Zariadenie bytu, aké si vybrať prostredníctvom internetového predaja?

Zariadenie bytu je jednou z veľmi dôležitých otázok pokiaľ sa rozhodujete o kúpe novej nehnuteľnosti. Na internete nájdete množstvo doplnkov do domácnosti, ktoré majú spríjemniť váš interiér. Existuje veľké množstvo elektronických obchodov ponúkajúcich takýto druh tovaru. V nasledovnom článku sa zameriame na kategóriu luxusných a dizajnových doplnkov do vašej domácnosti.

Zariadenie bytu: Kuchyne

Výber kuchyne je pravdepodobne najkomplexnejšie rozhodnutie, pokiaľ si idete kúpiť svoju nehnuteľnosť. Na výber máte viacero možností. Či už ste milovníkom rustikálneho, vintage štýlu, čiže máte radi klasické kuchyne, alebo moderné luxusné a dizajnové kuchyne, treba dbať na dispozičné riešenie priestoru. Veľkej obľube sa v súčasnosti dostáva kuchynský ostrovček, ktorý dá vašej kuchyni jedinečný nádych. Značka Potočan sa venuje výrobe kuchynských liniek na mieru viac ako 30 rokov, počas ktorých sme získali obrovské množstvo skúseností, pokiaľ máte akékoľvek otázky ohľadne špecifík kuchýň, či už ide o posuvný systém, skrinky, dvierka, pracovné dosky, dekory, materiály neváhajte nám napísať a radi vám poradíme.

Stoličky

zariadenie bytu, stoličky
zariadenie bytu, stoličky

Stoličky sú neoddeliteľnou súčasťou domácnosti. Sú vyrábané z rôznych materiálov, či už drevené, plastové, masívne, s operadlami, bez operadiel, s kovovým rámom… Pri výbere stoličky sa treba zamerať na jej dizajn, ako aj funkčnosť. Našim zákazníkom odporúčame okrem stoličiek v našom portfóliu aj stoličky značky iKuchyne, ktorá je renomovaným výrobcom kuchynským liniek na mieru. V ponuke iKuchyne nájdete rôzne druhy stoličiek, či už do kancelárie, izby, kuchyne, ako aj taburety.

Stoly

zariadenie bytu, stoly

Stôl predstavuje dominantu izby v ktorej sa nachádza. Naše luxusné stoly sú charakteristické jedinečnosťou, eleganciou a nadčasovým dizajnom. Pri jeho výbere myslite na jeho skombinovanie s okolitým interiérom. Ponuka internetového predaja je obrovská a obsahuje viaceré druhy stolov a to jedálenské stoly, písacie stoly, ako aj konferenčné stolíky Potočan. Pri výbere stolov do našej ponuky dbáme na maximálnu kvalitu, luxus a jedinečnosť. Stôl z našej ponuky je elegantný, kvalitný a unikátny. V ponuke máme stoly z masívneho dreva, recyklovaného dreva, stoly sklenené, kovové, príborníky, konferečné stolíky a množstvo ďalších.

Svietidlá

Zariadenie domácnosti sa nezaobíde bez výberu svietidiel. Či už máte záujem o závesné, stolové, alebo stojanové dizajnové svietidlá, naša ponuka uspokojí všetkých náročných zákazníkov. V ponuke máme luxusné lustre, lampy, z ktorých veľké množstvo predstavujú jedinečné diela. Pri výberie svietidiel treba samozrejme mysliež na spotrebu elektrickej energie a jednoznačne radíme používanie úsporných LED žiaroviek. Nezabúdajte nato, že svietidlo musí vydržať dlhé roky. Preto sa pri všetkých našich výrobkoch zameriavame na trvácnosť týchto produktov, nie sme zástancom pravidla, radšej ušetrím na kvalite a cene. Ceny našich svietidiel pravidelne monitorujeme na trhu a tlačíme ich čo najnižšie, aby naši zákazníci získali výborný pomer cena/kvalita.

Dekorácie

Miska Natur 60cm
Miska Natur 60cm

Pokiaľ máte radi estetické prvky v domácnosti, tak vás určite potešia dekorácie rôznych druhov, ako napríklad misky, stojany, sošky… Pekná miska na vašom stole nesmie chýbať v čase rôznych sviatkov, kedy sa stretávate v kruhu rodiny a je plná dobrôt. Medzi elegantné dekorácie patria aj obrazy. To aký obraz máte v izbe bude podčiarkovať atmosféru vášho interiéru. Na stene sa taktiež esteticky vynímajú hodiny, ktoré taktiež nájdete v ponuke iKuchyne.

Pohovky

Rozkladacia pohovka Manhattan 215cm biela
Rozkladacia pohovka Manhattan 215cm biela

Na akom mieste trávite najviac času vo vašej obývačke? Je to na pohovke, alebo pohodlnom kresle, kde môžete spokojne oddychovať. Pri výbere pohoviek sa treba zamerať na kvalitu materiálu z ktorej je vyrobená. Pokiaľ sa rozhodnete za super lacné riešenie za “špeciálnu akciu” môže sa vám veľmi ľahko stať, že vaša pohovka zo špeciálnej “kože” sa po kratšom čase začne odlupovať a môžete ju vyhodiť. Zákazníkom jednoznačne radíme si radšej počkať s kúpou pohovky a našetriť si na kvalitnejšie riešenie na dlhodobé obdobie. Každý kvalitný materiál má svoje určité špecifiká. Príkladom je pravá koža, ktorá sa ľahko ošetruje, príjemne sa na nej sedí, sú však kožené pohovky, ktoré mierne studia. Vyberajte si hlavne spôsobom, aby ste sa na pohovke cítili príjemne, lebo na nej budete tráviť veľmi veľa času.

Na záver by sme chceli podoknúť, že plánovať zariadenie bytu netreba podceniť a treba ho dôkladne naplánovať. Vyberajte si podľa funkčnosti tovaru, jeho estetiky, ale najmä kvality, kedy sa na trhu objavujú rôzne imitácie, ktoré sú zdraviu škodlivé a sú za “super” ceny. Po dôkladnom výbere doplnkov a zariadenia do bytu bude váš byt krásny s príjemnou atmosférou.